Seria ceramiczna Roseia zwyciężcą w konkursie Dobry Design 2012

 LECICO CEE może pochwalić się kolejną nagrodą w dziedzinie wzornictwa produktowego. Seria ceramiki łazienkowej ROSEIA wygrała konkurs Dobry Design 2012 w kategorii „przestrzeń łazienki”.

Roseia dzięki dynamicznemu i innowacyjnemu wzornictwu stała się ulubieńcem architektów i projektantów wnętrz. Bryły miski wiszącej i bidetu serii Mito same definiują charakter wnętrza, czyniąc je ponadprzeciętnym. Mito to rozwiązanie dla ludzi młodych i odważnych.

Organizatorem konkursu jest magazyn wnętrzarski Dobrze Mieszkaj. Wydarzenie ma na celu wyłonienie najciekawszych produktów wyposażenia i wystroju wnętrz. Do udziału w pracach zaproszonych zostało aż 100 architektów i projektantów wnętrz. Ta opiniotwórcza grupa ekspertów oddała swoje głosy w październiku 2011 roku. Wskazane przez Jury produkty otrzymały tytuł i znak towarowy DOBRY DESIGN 2012. W kategorii łazienka obok Lecico CEE uszestniczyły takie firmy Roca Polska, Deante, Instal-Projekt.

Podczas uroczystej gali nagrodę odebrał dyrektor ds. handlu i logistyki Piotr Harasiewicz. 
„To nie jest dla nas zaskoczenie.” – mówi z satysfakcją o wyróżnieniu dyrektor Harasiewicz. – „Lecico jest silne tak w klasycznej europejskiej stylistyce ale też ciekawych modernistycznych trendach projektowych. Roseia jest tego świetnym przykładem. Na uznanie zasługują też inne nasze serie takie jak Mini i Sigma.”