LECICO na ISH 2013

Dziękujemy za odwiedzenie nas na targach ISH 2013 w Frankfurcie. Potężne stoisko pozwoliło nam na pokazanie szerokiej oferty produktowej firmy. Nasi klienci z Europy, Afryki i Azji mieli możliwość poznać całą gamę ceramiki, mebli i armatury łazienkowej. Stoisko zdecydowanie wybijało się na tle innych rozmiarem, futurystycznym oświetleniem i sztucznymi wodospadami.

Przedstawiciele spółek grupy Lecico zwarli szyki by tego roku ponownie pokazać swoim klientom siłe innowacyjności, jakości i elastyczności swojej oferty,

Już drugi raz zespół LECICO CEE miał przyjemność zaprezentować 6 nowy serii meblowych dopasowanych do ekskluzywnych linii ceramiki podczas targów ISH.

To jest nasz Polski wkład w działania jednego z największych na świecie producentów ceramiki. – Cieszy się Piotr Harasiewicz, prezes Lecico CEE. – Zdecydoanie mamy powody do satysfakcji. Spotkania z obecnymi i nowymi partnerami handlowymi z Europy Centralnej i Wschodniej trwały bez ustanku przez 3 dni od rana do wieczora. – podsumowuje.

Zapraszamy do obejrzenia, krótkiego filmu ze stoiska na targach ISH 2013 we Frankfurcie.