3 filary jakości Lecico

Oglądając produkty ceramiczne na ekspozysjach na pewno zobaczyli Państwo nasze naklejki przypominające o zaletach jakościowych.

Z przyjemnością przybliżymy Państwu parę szczegółów dotyczących 3 filarów jakości.

„PO PIERWSZE FUNKCJONALNOŚĆ”

Pierwszy filar jakości produktów ceramicznych Lecico ma wymiar funkcjonalny. To zestaw cech, które są poprostu przydatne w codziennym korzystaniu w umywalki, bidetu czy kompaktu WC.

Pierwszą i podstawową cechą jest wysoka jakość szkliwienia. Proces wypraktykowany przez ponad 45 lat od powstania pierwszej fabryki przekłada się na estetykę i higienę kosztystania.

Tu ważne jest podkreślenie drugiej cechy ceramiki Lecico. Jest ona łatwa w myciu. Gładka, błyszcząca powierzchnia szybko odzyskuje promienną biel pod wpływem szybkiego przeciągnięcia gąbką.

Dobre szkliwienia a co za tym idzie łatwa do czyszczenia powierzchnia daje rezultat w wysokiej higienie korzystania.

Po czwarte z biegiem lat ceramika pozostanie biała bo wykorzystujemy wysokiej jakości materiały do jej wyprodukowania.

I tu dotarliśmy do punktu piątego – wysokiej wytrzymałości. Lecico wykorzystuje wysokiej jakości materiały w wystarczających ilościach. Nasze produkty są ciężkie bo powierzchnie są solidnie wypełnione. Lecico to produkty, które mają tobie służyć i zachwycać Cię przez lata.

„PO DRUGIE GLOBALNE DOŚWIADCZENIE”

LECICO jako globalna firma stara się ciągle zwiększać satysfakcję swoich klientów. Zdobycie zaufania w Europie czy USA oznaczało sprostanie wymagającym normom jakościowym.

LECICO będąc włąścicielem jednej z najstarszych francuskich fabryk ceramiki – Sarreguemine wykorzystało wiedzę jej inżynierów by każdy sprowadzony do Europy produkt mógł spełniać wymagania Brytyjczyków, Francuzów, Polaków, Holendrów, Szwedów czy Niemców.

Obecnie produkty Lecico są zgodnie w wysokimi wymaganiami certyfikatów jakości Francji, Holandii, Niemiec, Skandynawii, Hiszpanii, Nigerii, USA oraz Australii. Ponadto spełniają międzynarodowe kryteria Zarządzania Jakością (ISO9001), Zarządzania Środowiskiem (ISO14001) oraz Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy (ISO18001).

„PO TRZECIE PEWNOŚĆ”

Żeby dać na swój produkt 15 lat gwarancji firma musi być pewna jego jakości.

Kierwnictwo Lecico biorąc pod uwagę rozwój technologii wypalania ceramiki, 45 lat doświadczenia w produkcji i udoskonalenie przepływu produktu na rynek podjęło strategiczną decyzję o sprzedaży swoich produktów z 15-letnią gwarancją.

To jest skrupulatnie wypracowana pewność produktu, którą chcemy podzielić się z klientem!